Mesco

Start -> Produkty -> ANSYS Discovery - kolejny przełom

ANSYS Discovery - kolejny przełom

ANSYS Discovery - kolejny przełom

ANSYS od lat zaskakuje swoimi rozwiązaniami technologicznymi. Począwszy od pierwszego interfejsu użytkownika, przez platformę Workbench po ANSYS AIM - ANSYS Inc. jest wierny swojej wizji demokratyzacji symulacji komputerowej. We wrześniu nastąpi prezentacja nowego produktu, który kolejny raz doprowadzi do trzęsienia ziemi na rynku.
Uwaga: link do zapisu na prezentację online - w treści artykułuTrudno powiedzieć, że ANSYS jest zawsze krok przed konkurencją bo jest ponad 10 lat przed konkurencją. Dlaczego? Ponieważ minęło już prawie 10 lat od kiedy ANSYS dokonał rewolucji na rynku prezentując platformę ANSYS Workbench. Od tego czasu ANSYS inc. zwiększył swój obrót na rynku oprogramowania do symulacji komputerowej kilkukrotnie i dzisiaj ANSYS jest niekwestionowanym liderem technologii numerycznych. A konkurencja? Workbench nadal nie ma odpowiednika na rynku. Czas na kolejny krok.
 

Discovery Live external flow racecar A
 

Dla wielu dużym zaskoczeniem było ogłoszenie nowego produktu ANSYS dla konstruktorów - ANSYS AIM. Prosty w obsłudze ale zaawansowany technologicznie program posiadający nie tylko dużo większe możliwości niż produkty z tego samego segmentu ale co najważniejsze - oparty na sprawdzonej technologii ANSYS. Dzięki temu ANSYS postawił kolejny krok milowy na drodze do demokratyzacji symulacji komputerowej. Dzięki ANSYS AIM konstruktorzy mogą wstępnie weryfikować swoje projekty i przekazywać do dalszej realizacji lepsze rozwiązania.  Bez konieczności posiadania dogłębnej wiedzy o tym co się dzieje "z tyłu".

Teraz szykuje się kolejna rewolucja: ANSYS Discovery.

Niewiele wiadomo na tą chwilę, ale zapowiada się ciekawie. ANSYS planuje zaprezentować technologię natychmiastowej symulacji wykonywanej w tle w trakcie zmian w geometrii metodami Direct Modelingu. Technologia ma umożliwiać niezwykle szybkie symulacje wielowariantowe.

Wszystkich zainteresowanych poznaniem co ANSYS ma w zanadrzu na kolejne lata zapraszamy 7.09.2017 na Webexa prezentującego nowy produkt ANSYS Discovery.

Zapisz się na Webinarium o nowym produkcie ANSYS Discovery